Parys w „59”
16 czerwca mieliśmy okazję być odwiedzeni przez Parysa, psa policyjnego, jego przewodnika oraz przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu rozpoczęła się bardzo poważnie, a zakończyła na głaskach i zachwytach🤩🦮
Podobno dla przestępców Parys taki milusi nie jest😉
